Barkod Sistemleri

Barkod Sistemi İşyerinizin maddi durumunu ve ilerleyişini bu raporlar vasıtasıyla görebilirsinizGerek referans anlamında gerekse sürekli alışveriş ilişkisi anlamında müşteri memnuniyeti firmaların uzun vadedeki konumunu etkileyen en önemli unsurlardan birisidir.Bu yükü azaltabilmek adına Resturant Programı geliştirilmiş olup, sipariş teslimi hariç bütün süreçleri üstlenebilme gücüne ulaştırılmıştır.

Tedarik zincirine geçildikten sonra işletmelerde en önemli detay ürün takibi olmuştur. Ürünün her aşamada kontrol altında olması ve yönetilebilir olması bu anlamda büyük önem arz etmektedir.Sadece ürün takibi değil aynı zamanda anlık hizmet durumunda da ürün yönetimini iyi bir şekilde sağlayan işletmeler müşteri tarafında olumlu tepkiler almaktadır. Müşterilerinizi memnun etmek ise tedarik zincirinde en önemli unsurdur.İstediğiniz tüm rapoları kolayca oluşturabilmenize yardımcı olacak modülleri içerisinde barındırmaktadır. Bu da işinizde disiplin sağlamanıza sebep olmaktadır. Cafe barkod sistemi sayesinde ürünlerinizi satışlar esnasında ya da sipariş teslimi esnasında barkod aracılığıyla sisteme aktarabilmektesiniz. Müşteriden sipariş geldiği anda kasada sadece barkod okuyucu kullanarak adisyon oluşturabilir ve yine satış sırasında kolay ve hızlı bir süreç gerçekleştirebilirsiniz.Takibi iyi yapılmayan ürünlerde kayıp kaçak oranları büyük artış göstermektedir ve bu işletmeleri farkında dahi olmadan büyük zararlara sokabilmektedir.Böyle işlevsel olarak geliştirilen bu yazılım sayesinde işletmeler pek çok zorlu süreçten kendini kurtarmakta ve süreç işleyişini daha basit bir hale getirmektedir.bu sistemleri kullanan işletmeler ticari hayatta her zaman bir adım daha öndedir. Dijital ortamda envanter yönetimi ve satış yönetimi sağlamanın en büyük faydası elbette kolay izlenebilirliktir. Kolay bir şekilde takip edilen işlemlerde ise hata oranı daha da az seviyelere inmektedir.Genelde kalabalık arkadaş gruplarıyla gidilen bu işletmelerde özellikle yoğun zamanlarda sipariş yönetimi çok zor bir hal alabilmektedir. Beş masadan toplamda 25 kişinin çok yakın zaman dilimlerinde sipariş verdiğini düşünce bile bunların tedarik ve teslim süreçleri oldukça zorlu ve iş yükü gerektiren bir zaman dilimi olmaktadır.Cafe ve barlar son yıllarda insanların boş zamanlarını geçirmek adına uğradığı popüler işletmeler halini almıştır.Bu da sizler için sadece barkod okutarak masaların adisyonlarını oluşturmanıza ve hesaplamanıza olanak sağlamaktadır.Mağaza Güvenlik Sistemi

Tedarik zincirinin belirli kuralları bulunmaktadır ve rekabet ortamında ayakta kalmak isteyen bütün işletmeler bu kurallara uymak zorundadır. Burada ürünlerinizin depoya girdiği andan müşteriye ulaştığını ana kadar olan bütün süreçler dikkatle izlenmelidir.Fiş ya ada fatura kesme işlemlerinizi daha önceden oluşturduğunuz adisyonları veritabanından çekerek kolayca oluşturmaktadır.şyerinizde kullandığınız pos cihazı gibi ödeme yöntemleriyle ortak çalışmakta ve ödemesi yapılan masaların adisyonlarını hemen kapatmaktadır.Sisteminize önceden eklediğiniz barkodları tanımakta ve onlar için oluşturduğunuz girdileri veritabanı aracılığıyla saklamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir