Mağazalar işleyiş itibariyle sınırlı olmayan ürünleriyle hızlı hizmet verebilmenin zorluklarını yaşamaktadırlar. Paket programlar bu zorlukları kolaylaştırarak hizmet sunar. Ürünlerinizin çok farklı renk ve bedenlerde olması stok listenizi kabarık hale getiren en büyük etkendir. Barkod sistemini işleme sokmak ise işlemlerinize otomatik ayar çekecektir.

Bu sistemle kâr zarar analizlerini sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz. Her paket programda olduğu gibi mağaza programında da işinizi kolaylaştıracak özellikler bulabilirsiniz. Tek bir tuşa istediğiniz kadar farklı stoğu tanımlayabilirsiniz. Ekleyeceğiniz hızlı satış ile de anında satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alış işlemlerinizi de takip etmek kolay hale gelecektir. Alış faturanızdaki fiyatı maliyet kabul ederseniz, üzerine kâr oranı eklediğinizde satış fiyatı oluşturabilirsiniz. Bunu da otomatik bir işleyişe bağlayabilirsiniz.
Barkod programı ile alış ve satış işlemlerinizden sonra en doğru analiz raporları ile firmanızın kârlılığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Program ile ilgili detaylı bilgiyi Bu Adresten Bulabilirsiniz. Eski tip kazar kasaları tahtından eden yeni nesil yazar kasalar ise müşteri memnuniyeti görebilmek için en öneli aracınız olacaktır. Ayrıntıları incelemek için www.bimomak.com bağlantıyı tıklayın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir