Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/terazise/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

2B VE 3B OYUN PROGLAMLAMA

Günümüzde bilgisayar oyunlarına olan ilgi gitgide artıyor. Çocuk, genç, yaşlı demeden herkes bilgisayar oyunlarıyla ilgilenmektedir.. Peki, hiç düşündünüz mü? Veya hiç hayal ettiniz mi? bu tasarım, görsellik ve gerçekçilik harikası oyunlar nasıl yapılıyor?

Bir oyunun yapımında en önemli nokta yapımcılar için şüphesiz görüntü ve tasarımdır. Yapımcı yaptığı oyunun renklerini tasarımını görüntü boyutunu özenle seçer. Yazımızın kalan kısmında size 2b ve 3b oyun programlama işinin nasıl yapıldığını anlatacağım.

2B VE 3B OYUN PROGRAMLAMA NEDİR?

2b ve 3b adından da anlaşıldığı gibi bir oyunun kaç boyutlu olacağının kısaltılmış halidir. 2b oyunlarda eskiden birçok online oyunda kullanılmaktaydı şimdi ise yerini daha gerçekçi gir görünüme sahip olan 3d’ye bıraktı. 3d oyunlar kullanıcılara daha gerçekçi ve daha canlı bir görüntü sunmakta.

2b ve 3b oyun programlama işlemi zor bir işlemdir bu işlemi gerekli yardımcı programlar aracılığıyla yapabilir veya bu işte uzman profesyonel sitelere oyun programlama siparişi vererek kolayca gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Bimomak bilişim olarak sizlere 2b ve 3b oyun programlama alanında oldukça kaliteli hizmetler vermekteyiz şuana kadar yüzlerce kurumsal firma ve saygın kişilerle çalışarak sektörün öncü firmaları arasında kendimizi kanıtladık bizlere ulaşmak için 0850 644 25 22 – 05317936222 telefonlardan veya www.bimomak.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan AKILLI BİNA SİSTEMLERİ başlıklı makalemizde akıllı bina ve Akıllı bina sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir