Her İşletmeye Barkod Sistemi...
Barkod Kampanyası ile Mağaza, Market, Depo ve benzeri işletmeleriniz Her daim kontrol altında olacak , Anlık raporlarınız gün ay yıl bazında raporlar, web üzerinden kontrol imkanı, kasiyer takibi , kullanıcı kontrol raporlama, günlük haftalık ciroyu sms olarak alabilme, en önemliside her yaşa uygun kolay ve kullanışlı çalışma özelliği, ve daha bir çok özellik
Devamını Oku..

WEB TASARIM

Herhangi bir kurumun sahip olduğu kurumsal kimliğin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi için uluslararası ve ulusal ağ ortamında yayınlanan online sistemler topluluğuna web sitesi ve bu sitelerin oluşturulmasında geçen sürece web tasarım adı verilir.

Firmalar İçin Web Tasarımının Önemi

Bulunduğumuz zamanda internette azımsanmayacak kadar fazla zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkilerini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işine giriştiler.

Sahip oldukları web sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyatını ve teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını yayınlayabilmekteler. Verdikleri hizmetler ile ilgili müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde müşterilerine tanıtabiliyor ve müşterilerine çok hızlı bir şekilde ulaşabiliyorlar.

WEB TASARIMI YAPTIRMANIN ARTILARI VE ÖNEMİ

1)Firmalar müşterileri ile iletişimini daha rahat bir şekilde yapabilecek.

2)Firmaların satış ve pazarlama gelirleri artacak.

3) Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.

4) Web tasarım uygulamasını kullanan firmalar arama motorlarında rahatlıkla bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.

5)Ayrıca web tasarımı kullanıcılar tarafından profesyonellik göstergesi olarak algılanır ve bu da sitenizin önem kazanmasına yardımcı olur.

Bimomak bilişim olarak sizlere web tasarım alanında oldukça kaliteli hizmetler vermekteyiz şuana kadar yüzlerce kurumsal firma ve saygın kişilerle çalışarak sektörün öncü firmaları arasında kendimizi kanıtladık bizlere ulaşmak için 0850 644 25 22 – 05317936222 telefonlardan veya www.bimomak.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

31 Temmuz 2016
654 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?