Her İşletmeye Barkod Sistemi...
Barkod Kampanyası ile Mağaza, Market, Depo ve benzeri işletmeleriniz Her daim kontrol altında olacak , Anlık raporlarınız gün ay yıl bazında raporlar, web üzerinden kontrol imkanı, kasiyer takibi , kullanıcı kontrol raporlama, günlük haftalık ciroyu sms olarak alabilme, en önemliside her yaşa uygun kolay ve kullanışlı çalışma özelliği, ve daha bir çok özellik
Devamını Oku..

Otomasyon Sistemi

Dünya üzerinde açık bir pazar haline gelen, bir rekabet ortamı oluşan endüstriyel sektörde yönetim alanında ve bilimsel araştırmalarda varlık gösterebilmek, büyük kar alabilmek için düşük maliyetli, yüksek standartlı ve seri bir şekilde üretim yapmak şart haline gelmiştir. Bunun vazgeçilmez en temel kurallarından biri de şüphesiz Otomasyon Sistemi’dir.

Otomasyon sistemi, bu sistemlerin bütününde kullanılan genel bir durumu simgeler. Makineleşme sürecinde bulunan tüm firmalar, yarı otomasyon ve tam otomasyon sistemleri ile rekabet yarışında kalmaya uğraşmaktadırlar.

Bu otomasyon sistemleri oldukça fazla avantaja sahip olsa da,  kurulum maliyetlerinin yüksek olması, göze çarpan dezavantajlarından birisidir. Ama orta ve uzun vadede alınacak olan fayda düşünüldüğünde, bu miktar sorun olmaktan çıkmaktadır.

Otomasyon, yapılacak veya yapılan işin, makine ile arasında uygun şekilde paylaşılması durumuna denir. Yapılacak olan işin paylaşım yüzdesi, otomasyon düzeyini belirlemektedir. Bu kısımda, otomasyon kavramı da çeşitlere ayrılır. Örneğin, insan gücünün daha ağır bastığı sistemler bütününe yarı otomasyon sistemleri, insan gücünün az olduğu makine gücünün daha ağır bastığı sistemlere “tam otomasyon” adı verilmektedir.

Kısaca otomasyon sistemleri hayatınızın tüm akış sürecinde sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kesinlikle zamandan ve paradan tasarruf etmek için bu tür sistemleri kullanmak gerekmektedir…

Bimomak bilişim olarak sizlere Otomasyon sistemi alanında oldukça kaliteli hizmetler vermekteyiz şuana kadar yüzlerce kurumsal firma ve saygın kişilerle çalışarak sektörün öncü firmaları arasında kendimizi kanıtladık bizlere ulaşmak için 0850 644 25 22 – 05317936222 telefonlardan veya www.bimomak.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan WİN CE TABANLI UYGULAMA GELİŞTİRME başlıklı makalemizde win ce, Win Ce tabanlı uygulama ve Win Ce tabanlı uygulama geliştirme hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Temmuz 2016
797 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?