Her İşletmeye Barkod Sistemi...
Barkod Kampanyası ile Mağaza, Market, Depo ve benzeri işletmeleriniz Her daim kontrol altında olacak , Anlık raporlarınız gün ay yıl bazında raporlar, web üzerinden kontrol imkanı, kasiyer takibi , kullanıcı kontrol raporlama, günlük haftalık ciroyu sms olarak alabilme, en önemliside her yaşa uygun kolay ve kullanışlı çalışma özelliği, ve daha bir çok özellik
Devamını Oku..

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda


Büro Makinaları, Sarf Malzeme, Barkod sistemleri, Yazılımlar ve Birçok konuda siz müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bizi Seçtiğiniz için Teşekkür Ederiz..
   

Yazarkasa’larda  Sharp,Teknokasa,Vera, Olivetti ve Hugin

Pos’larda İnterpos, IBM, Poslab WaveposWincor Nixdorf, Partner

El Terminallerinde   Datalogic, Argox,  Atid, Widelfy, Paxar

Barkod Okuyucularda Datalogic, Metrologic, Perkon

           Barkod Yazıcılarda Argox Bixolon , Samsung

Araç Yazıcı Setinde  Sewoo / Lukhan

Fiş Yazıcılarda     Sewoo / Lukhan, Custon

Kart yazıcılarında  HITI

PDKS’ de Granding

Fiyat Gör ve Kiosklarda   Perkon

Firmamız Sharp ve Teknokasa Yazarkasa Yetkili Servisidir..

2002 yılından günümüze e-ticaret sektörünün içinde Alisverisim.net olarak bulunmaktan mutluluk ve onur duymaktayız.

Yukarıda sıraladığımız Cihazları Bugüne kadar binlerce Market, Hipermarket, Mağaza, Restaurant, Lokanta, Fast Food, Pastahane, Otel, Motel, Gece Kulübü, Gazino, Turistik Tesis, Hastahane, Fabrika ve  Soğuk Hava Deposuna  kurmuş  olmaktan kıvanç duyuyoruz.  Şirketimiz yeni kurulan işyerlerinizdeki otomasyon projelerinizi en ince detaylarına kadar değerlendirip size en uygun kurulumu gerçekleştirmede yardımcı olmuştur.

İşletmeler için önemli olan işlerini hatasız, sürat’ li, Güvenli yapabilmek ve yapılan işleri raporlayabilmek  ayrıca  bunları muhasebeleştirmek  bunu da en ekonomik şekilde  halledebilmektir.

İşte biz Narbarkod otomasyon sistemleri satışıyla  bunları gerçekleştirdik

İşletmeleri  gereksiz masraflardan kurtarıp en ideal çözümü sunmak için  her projeyi en ince detaylarına kadar  inceleyip yaptığımız ekspertiz ‘ lerle  işletmenin parasını ziyan etmesinden işletmeyi teknoloji çöplüğüne çevirmekten kurtarıp,  en uygun çözümlerle işletmenize sadece gerekli olan cihazların kurulumunu yapıp ,
Narbarkod  Market&Mağaza, NarPos, NarMobil, NarRestaurant, NarBarkod etiket, Nar Depo, NarOto Yedek parça ve NarServis gibi  programlarımızla destekleyip işletmenizin kazancını ve  verimini  arttırdık.