Her İşletmeye Barkod Sistemi...
Barkod Kampanyası ile Mağaza, Market, Depo ve benzeri işletmeleriniz Her daim kontrol altında olacak , Anlık raporlarınız gün ay yıl bazında raporlar, web üzerinden kontrol imkanı, kasiyer takibi , kullanıcı kontrol raporlama, günlük haftalık ciroyu sms olarak alabilme, en önemliside her yaşa uygun kolay ve kullanışlı çalışma özelliği, ve daha bir çok özellik
Devamını Oku..

AKILLI BİNA SİSTEMLERİ

Akıllı binalar binadaki enerji verimliliğini arttırmak için, binaların harcadıkları enerjiyi otomatik olarak bina içerisinde yer alan donatılarla kontrol edilebildiği bir sistem türüdür. Bu sistem türüne akıllı bina sistemleri adı verilir.

Akıllı binaların en büyük hedefi binalarda bulunan enerji verimliliğini arttırmak ve kullanıcının konfor seviyesini en üst düzeyde tutmak ve kullanıcıların harcadığı enerjiyi minimum seviyede tutmaktır.

Akıllı bina sistemlerinin en önemli görevlerinden birisi, kullanıcının konforundan ödün vermeden binanın harcadığı enerjinin en alt düzeyde olmasını sağlamaktır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de toplam enerjinin çok fazla bir oranı binalarda kullanıcının konfor seviyesini en üst düzeyde bulundurmak amacıyla ısıtma ve havalandırma sistemleri, klimalar, aydınlatma ve benzeri gibi araçlar otomatik bir şekilde kontrolde tutulmaktadır.

Akıllı bina sistemleri pek çok özelliği barındırmaktadır, beklentilerin üstesinde donanımları kendi içinde barındırır. Ama kullanıcının istediği işlerin ve süreçlerin yerine getirilmesi için enerjinin en düşük seviyede kullanılması istenmektedir. Akıllı bir bina servis ömrü boyunca olabildiğince ekonomik bir şekilde hizmet vermek zorundadır. Bu istenilen şeylerin sağlanması için birçok sistem düzenli ve organize bir şekilde kullanılır.

Bimomak bilişim olarak sizlere Akıllı bina sistemleri alanında oldukça kaliteli hizmetler vermekteyiz şuana kadar yüzlerce kurumsal firma ve saygın kişilerle çalışarak sektörün öncü firmaları arasında kendimizi kanıtladık bizlere ulaşmak için 0850 644 25 22 – 05317936222 telefonlardan veya www.bimomak.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan ELEKTRONİK PROJELERİ başlıklı makalemizde elektronik ve Elektronik projeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Temmuz 2016
773 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?