Her İşletmeye Barkod Sistemi...
Barkod Kampanyası ile Mağaza, Market, Depo ve benzeri işletmeleriniz Her daim kontrol altında olacak , Anlık raporlarınız gün ay yıl bazında raporlar, web üzerinden kontrol imkanı, kasiyer takibi , kullanıcı kontrol raporlama, günlük haftalık ciroyu sms olarak alabilme, en önemliside her yaşa uygun kolay ve kullanışlı çalışma özelliği, ve daha bir çok özellik
Devamını Oku..

2B VE 3B OYUN PROGLAMLAMA

Günümüzde bilgisayar oyunlarına olan ilgi gitgide artıyor. Çocuk, genç, yaşlı demeden herkes bilgisayar oyunlarıyla ilgilenmektedir.. Peki, hiç düşündünüz mü? Veya hiç hayal ettiniz mi? bu tasarım, görsellik ve gerçekçilik harikası oyunlar nasıl yapılıyor?

Bir oyunun yapımında en önemli nokta yapımcılar için şüphesiz görüntü ve tasarımdır. Yapımcı yaptığı oyunun renklerini tasarımını görüntü boyutunu özenle seçer. Yazımızın kalan kısmında size 2b ve 3b oyun programlama işinin nasıl yapıldığını anlatacağım.

2B VE 3B OYUN PROGRAMLAMA NEDİR?

2b ve 3b adından da anlaşıldığı gibi bir oyunun kaç boyutlu olacağının kısaltılmış halidir. 2b oyunlarda eskiden birçok online oyunda kullanılmaktaydı şimdi ise yerini daha gerçekçi gir görünüme sahip olan 3d’ye bıraktı. 3d oyunlar kullanıcılara daha gerçekçi ve daha canlı bir görüntü sunmakta.

2b ve 3b oyun programlama işlemi zor bir işlemdir bu işlemi gerekli yardımcı programlar aracılığıyla yapabilir veya bu işte uzman profesyonel sitelere oyun programlama siparişi vererek kolayca gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Bimomak bilişim olarak sizlere 2b ve 3b oyun programlama alanında oldukça kaliteli hizmetler vermekteyiz şuana kadar yüzlerce kurumsal firma ve saygın kişilerle çalışarak sektörün öncü firmaları arasında kendimizi kanıtladık bizlere ulaşmak için 0850 644 25 22 – 05317936222 telefonlardan veya www.bimomak.com internet adresinden bizlere ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan AKILLI BİNA SİSTEMLERİ başlıklı makalemizde akıllı bina ve Akıllı bina sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

31 Temmuz 2016
685 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?